„Dzień Ziemi”

22 kwietnia klasa 1a obchodziła „Dzień Ziemi”. Celem naszych zajęć było: uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw zagrażających ziemi ze strony człowieka, przekazanie informacji o ogólnoświatowym Dniu Ziemi i jego znaczeniu dla ludzi, wdrażanie do bezpośredniej działalności na rzecz ochrony środowiska, kształtowanie postaw proekologicznych. Wysłuchaliśmy wiersza, śpiewaliśmy wspólnie piosenkę, przeprowadziliśmy burzę mózgów oraz pracowaliśmy na nowych platformach do edukacji zdalnej Genially i Canvie. Czekały tam na nas zagadki, memory ekologiczne i wiele ekologicznych wyzwań. Jesteście ciekawi co jeszcze wyszło spod naszych zdolnych rączek ?Zapraszamy do naszej galerii, można tam obejrzeć nasze marionetki i kukiełki- wykonane w tygodniu teatralnym, nasze akwarium oraz wiosenną łąkę. Może kogoś zainspirujemy